PRESTIGE 690F
PRESTIGE 690F i X70
Jesteś zainteresowany ?
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą
telefon:
lub email:
temat:
Zamknij okno
Proszę o kontakt


Twoja wiadomość została wysłana! Wkrótce skontaktujemy się z Tobą

Zamknij okno

JACHTY PRESTIGE

Tworzenie ponadczasowego piękna to cel rzemiosła stojącego za każdym jachtem Prestige i sztuka udoskonalana przez dziesięciolecia na morzu. Łącząc francuską wiedzę i włoski design autorstwa studia Garroni Design, uznany na całym świecie producent luksusowych jachtów stara się na nowo zdefiniować definicję la dolce vita – i bezsprzecznie się wyróżnia.

Jako światowy lider na rynku luksusowych jachtów motorowych o długości od 40 do 60 stóp, linia jachtów motorowych Flybridge i Sports coupé Prestige zapewnia idealną równowagę między ceną a jakością. Prestige to synonim łatwości manewrowania z drobiazgową dbałością o szczegóły: ze starannym uwzględnieniem materiałów dla wyjątkowego dopasowania i wykończenia.

Flotę Flybridge charakteryzują obszerne, jasne wnętrza i dużo miejsca do przechowywania, a także pełna sterówka i salony w kształcie litery L. Stworzony z myślą o najwyższym komforcie, Prestige Flybridge to drugi dom na otwartych wodach, zaprojektowany z myślą o dzieleniu się z nim. Duży, otwierany szyberdach, mocne kadłuby i czyste linie definiują wyczynową flotę Prestige coupé Sports, a mimo to zachowują przestronność, elegancję i przytulne wyrafinowanie marki i można je dostosować do własnych potrzeb. Większe, dynamiczne modele Sportsfly składają się z obszernego flybridge za niewiarygodnie dużym, przesuwanym szklanym dachem nad salonem i zapewniają dużo miejsca dla gości.